נעים להכיר, אילנה דואק.
את דרכי העצמאית, התחלתי לפני 5 שנים מתוך התשוקה שלי להפגיש בין א.נשים לבין התרבות התורכית שעשירה בריחות, טעמים, צבעים, שופינג משובח, חמאם מסורתי ובאנשים הכה מיוחדים.
המטרה שלי הייתה, לחשוף את מי שבחרה לצאת איתי למסע קצר, קדימה ואחורה בזמן, לפנינה התורכית, שאותה אני אוהבת יותר מכל עיר אחרת בעולם.
למפגשים האלו קראתי ראנדה וו׳, שזה מפגש בצרפתית. אכן כן, יש לי קשר חזק לתרבויות ושפות.

מה שהתחיל כטיולי בוטיק באיסטנבול, התפתח לקמעונאות ועיצוב חוויות שנארזו ב״קופסה של אהבה מאיסטנבול״. שלב שאני כל כך שמחה שעברתי דרכו.
בחלק הזה שלי כעסק עצמאי, שצמח מאילוצי הקורונה, למדתי את הצרכים של לקוחות הקצה של המותג שלי ואת עולם האיקומרס, לצד ניהול חנות פיזית וכל המשתמע מזה – החל מבניית קולקציות בהתאמה ללוח השנה, קניינות, חוזים, יבוא, שילוח, נהלים של מכון התקנים, שיווק ומכירות, משלוחים, מלאים וכל הגאז׳ הזה.

לפני העצמאות, זכיתי לבצע מספר תפקידי מפתח שבנו אותי גם הם, כל הדרך למי שאני היום. אם קשרי האדריכלות שניהלתי עבור מותג מטבחי היוקרה הגרמני ״LEICHT״ ואם בחברת מיתוג מובילה, שבין לקוחותיה נמנו החברות הגדולות ביותר במשק, שם הייתי יד ימינה של המנכ״ל והמייסדת. במסגרת התפקידים האלו, למדתי את תורת ההקשבה לצרכי השוק ופיתחתי את היכולות לספק לכל צורך מענה מדויק בלי לסטות מהמטרה ומהתקציב.

והיום, בעסק שלי שקראתי לו ״אילנה דואק״ כי אני זה העסק והעסק הוא אני, יש חלק מכל אחד מהמיזמים שהקמתי ומהתפקידים אותם מילאתי עד היום.
כחוט השני, גם לכאן אני מביאה איתי דיוק ונגיעות לייף סטייל ברמות הגבוהות ביותר שיש, שבאות לידי ביטוי בהפקת אירועים ועיצוב חוויות לקוח, במארזי הקונספט שאני תופרת לארגונים ויחידים, בקניינות אישית לחנויות וליחידים שמרהטים ביתם. ולצידם, בטיולי הבוטיק שאני ממשיכה להוציא בקבוצות סגורות.

מי שמכיר.ה אותי, יודע.ת שאין אצלי פחות ממושלם.
אני לא אנוח, עד שאחרון הפריטים במארז או על שולחן החג יהיו במקומם.
אני דוגלת בלחדש ולרגש, מתעדכנת בכל הטרנדים בעולם, ולעולם לא חוזרת על עצמי.
ולכן, אני מבטיחה גם לכן.ם, שברגע שנעבוד ביחד, אבחר עבורכן.ם בפינצטה, את מה שירכיב את הקוסנפט של האירוע, המארז או הקולקציה שעליה נבחר לעבוד

הדרך שלי, היא האמת שלי, היא אני.

אישה של אנשים, עם תודעת שפע, שחיה במקצבים מהירים, משתנה ומשנה לפי הכאן ועכשיו, כשברקע, אני תמיד זוכרת את המטרה אותה הצבתי לעצמי כשיצאתי לדרך.
ועל אף שזו הדרך שאני מתווה, חשוב לי לשתף אתכן.ם שבעסק המצליח שהקמתי, עובד צוות נשי מדהים שנותן לי רוח גבית ומוטיבציה להיות בתנועה. כל אחת היא חוד החנית בתחומה, וביחד אנחנו ספינה יציבה ששטה על הבוספורוס בהנאה רבה מהמסע. כן, גם כשהים גבה גלי, אף אחד לא יכול עלינו.

אז בלי לפתוח עין, ועם תרגול יומיומי של ראיית העולם דרך העין הטובה, אני מזמינה אתכן.ם לפנות אליי כדי שאכיר גם את הצד שלכן.ם.
מוזמנות.ים למלא לי כאן את הפרטים החשובים ואת נושא הפנייה ואני אקח את זה משם.

נעים להכיר,